Srpen 2011

Něco končí,druhé začíná

14. srpna 2011 v 11:46 | Lewis Domča
Ahoj lidičky po dluhý době píšu,musím vám něco říct.Dneska jsem jsi založil nový blog o David Henri.Takže s blogem o H2O,končím.Proč:H2O už nemá novinky nebo má ale už starý fotky který se našly v lepší kvalitě,takže to mě nebaví přídávat to samý.A proč jsem jsi založil právě o Davidu Henrim?Protože se mi začalo líbit jak hraje v kouzelnících a další
filmech.Afíka jsi beru sebou,ale kdo by nechtěl at napíše že nechce a já jsi ho nevezmu.

2.roky s H2O blogem skončily

Do komentářu napište:Ano chci být pořád affs nebo Nechci být affs.Mako-Island of Secrets nový serial

11. srpna 2011 v 19:43 | Lewis DomčaMako-Island of Secrets je nový serial od Jonathan M Shiff.Serial vypráví o,Klukovy jménem Zack který kempuje na Ostrově Mako,ale to netuší že ho pronásledují tři mořské pany,které jsou stráškyně ostrova.
Zack skočí do tuně a bude z něho Mořský kluk(chlapec ),a bude dělat Sireně,Lyle a Nixii(mořské pany ,střážkyně ostova)problémy.Mořské pany budou hrát,jiné herečky ne Phoebe Tokin,Claire Hot,Cariba Heine ani Indiana prostě nikdo z H2O.

EDIT:Tak co na to říkáte?Já to věděl už na začátku týdne ale,jsem počkal až to potvrdí a taky že to potvrdila Australská televize.

Nejedete do německa ?

11. srpna 2011 v 18:27 | Lewis Domča
nakládání

Ahoj takže mám znova prozbu, nejedete náhodou do německa(jé do rakouska).v novém bravu je plakát H2O.
Kdyby se někdo našel tak napište na Email:HTHGF@seznam.cz
Moc díky

Přáníčka pro mě k svátku

4. srpna 2011 v 23:27 | Lewis DomčaTakže moc děkuji za přaníčka.Přáníčka my poslaly:Mermaid-super,TERKA, Little.Wolfie moc děkuji připomínám,mužete ještě poslat i zítra jesi jste nestíhaly,přáníčka jsme dám všecky :DKlikněte na celý článek

Zítra mám svátek

3. srpna 2011 v 20:32 | Lewis Domča
Ahoj zítra mám svátek takže kdo by chctěl poslat přaníčka tak na email HTHGF@seznam.cz ,Přaníčka dám pak na blog klikněte na cel ýčlánek a zobrazí se vám,přáníčka k svátku z minulého roku.Jinak moc děkuju kdo je pošle :)