Červen 2014

Scéna se Selenou Gomez-Aftershock-cz titulky

23. června 2014 v 16:40 | Dominik
Ahoj. Po dlouhé době se vám zase hlásím!!:D Udělal jsem překlad scény z filmu Aftershock, kde si zahrála na pár vteřin i Selena a to je tá scéna. Na scénu se podívejte pod článkem. Jen škoda, že tam nebyla dýl.. :(

Koncert Miley Cyrus ve Vídňi z mého pohledu

15. června 2014 v 15:41 | Dominik
Ještě před tím, než začnete číst vám chci upozornit že na koncertě jsem nebyl a hodnotím podle videí co jsou na youtube.com ;)
Když jsme se dozvéděl že bude Miley Cyrus tento rok koncertovat ve Víďni na chvilku jsem zaváhal, že si koupím lístek a pujdu tam. No nakonec to dopadlo, že jsem tam nešel a myslím že jsem udělal dobře...! Když jsem se podíval na youtube na ty videa, myslel jsem si že ci ze mě dělá srandu..! Pořád dělala to samý dokola, vyplazovala jazyk, twerkovala a měla na sobě ten samý obleček ale vždy s jiným motivem. Jako další mě překvapily její tanečníci. Ano tancují dobře, to se musí uznat, ale předvádět twerk a dokonce i na podiu jakože provádět sex, tak to mě příjde pěkně trapný!! Když jsem si pak jako další pustil písničku Party in the USA, tak zase ty její pozy, ale co mě překvapilo nejvíc bylo to že tam byl i americký prezident Abraham Lincol a Miley si, k němu klekla a dělala jako že s ním dělá orálný sex!!(Video pod článkem). Ale aby jsme nebyl tak zlý, tak musím Miley pochválit za její hlas, na to že je nemocná zpívala skvěle!! a ještě jedno plusko pro ni, že dokáže udělat takovou skvělou show, nemyslím ty laciné pozy, ale ty její kulisy. Myslím že to je asi všechno co jsem chtěl k tomu říct. Dole se můžete podívat na videa.
Party in the USA
Get It Right
.... Co k tomu dodat?... další videa na youtube. napiště i vy svůj názor. :)

Po 2.letech se vracím!!

14. června 2014 v 18:36 | Dominik
Hi my first blog ever!
Je to 2.roky a pár měsíců když jsem na tento blog psal můj poslední článek s tím že jsem si myslel ,že se vrátím, protože jsem pořád doufal že 4. serie H2O bude... :( ale nebyla. Místo H2O se začal natáčet nový seriál Mako Mermaids, který jsem začal také sledovat ale nejsem žadnej fanoušek, protože už je mi skoro 16. let a už mě moc takové pořady nebaví. Už i Disney jsem přestal sledoval, prostě to už není ono... :( baví mě víc seriály jako Prolhané krásky, Upíří deníky, The originals ale když se nudím tak si pustím třeba tu Jessie nebo Austin & ally, ale to je jediný co na Disney sleduju a dá se sledovat.. :( Ale zpátky k návratu blog bude tentokrát zaměřen na Selenu Gomez a Mě, takže také recenze na videoklipy, písničky, filmy, seriály atd.. :) Už se těším až mi nový náštěvník napíše ňakej hezkej komentář :) Dominik :)