Srpen 2014

Hiatus~9.8.2014-KONEC PRÁZDNIN!

9. srpna 2014 v 13:33 | Dodo |  BLOG MESSAGES
Ahoj... skoro po týdnu vám zase píšu.. :( Chci se vám omluvit, že semka skoro nechodím.
Nechodím sem, protože nemám čas a nebo nemám náladu a taky si chci poslední měsíc prázdnin co nejvíc užít a být co nejvíc na všelijakých akcích. Poslední akce proběhla 5.8. v úterý a to Beliebers meeting v Brně, kam sem šel kvůli své setře(nechtěla jít sama).. Ale byli tam selenatorky, které byli na Selenators Birthday Meetingu, takže jsem tam asi 5.lidí znal. No nic moc se omlouvám ještě jednou a vážně mě štve že nemůžu přidat nové fotky pro podzimní/zimní kolekci Adidas Neo od Seleny, tak vám aspoň přináším Animky. :3 Pokuď se mi bude chtít a budu mít čas , tak nové fotky najdete na fb stránce: (22.7. 1992 ღ ).
Takže vyhlašuji Hiatus do konce prázdnin.. :( Moc se omlouvám! Affiliates prosím omluvte mě z kontroli affs a dalšího.. :) děkuju
Dodo

Italský plakát k Behaving Badly

2. srpna 2014 v 10:46 | Dodo |  Behaving Badly
Tak a zatím jako poslední novinku tu mám plakát k Behaving Badly ale v italštině. Můžete si všimnout, že ho budou promítat v kině už 4. Září! Doufám že ho v Česku ale i na Slovensku zařadí taky své kina do programu.. :( Plakát je jinej než v Americe(ten se mi líbí víc.. )

Instagram-1.8.2014(1)

2. srpna 2014 v 10:43 | Dodo |  INSTAGRAM
Tak a máme tu další nové fotky a videa z instagramu. ;) Jedno video přidal Selenin vokalista a druhé přidala Selena sama a je z toho jak Kousek zpívá akusticky Who Says.. :3 Ona se vážně hodně zlepšila!! Už se těším na turné a nové album! Doufám že jste rádi že od včerejška vám všechny popisky k fotkám,překládám.. :)

VIDEO OD VOKALISTI NAJDETE TADY!
@steviemackey: Měli bychom být unavený z této písně teď! @selenagomez...ale Nope #lustr #léto #zpěv

VIDEO KDE ZPÍVÁ WHO SAYS TADY!
Trochu odhlídnutí zpět,během teplých UPS.

FOTKA, KTEROU PŘIDAL OFICIÁLNÍ INSTAGRAM DOL:
#fbf Prázdninové překvapení v Kmartu ve Westchesteru, NY obchod s @selenagomez.
@officialdolbysel: #fbf Holiday surprise in Kmart’s Westchester, NY store with @selenagomez.
FOTKA,KTEROU PŘIDAL SELENIN KAMARÁD.
Pošta.. :) @selenagomez.

@cmpxsr: Posted.✌️ @selenagomez
FOTKA, KTEROU PŘIDALA NA INSTAGRAM CELEBRITA:
@katytiz: Podívala jsem se do mého UK telefonu a našla jsem tam tuto malou krásu! @selenagomez


Selena chystá na prosinec album s nejlepšími hity!

1. srpna 2014 v 21:28 | Dodo |  EXTRA
Tak a konečně jsem se dostal k té nejlepší a nejdůležitější novince, která se v tomto týdnu objevila! Selena se chystá společně s Hollywood records vydat její poslední album u této společnosti a to s názvem "Selena Gomez Greatest Hits", které výjde ještě letos v prosinci,takže Selenators už víte co si přát na vánoce.. :D :) Na albu budou hlavně staré songy, ale i pár další nových! Jen vás chci upozornit, že ten obal co je u úvodní fotky, tak jsem našel na google a je to udělaní fanouškem.. není to oficiální obal k albu. :)


Instagram-1.8.2014

1. srpna 2014 v 21:10 | Dodo |  INSTAGRAM
Už jsem chtěl napsat nejlepší novinku za dnešek ale nemůžu.. :D :/ Objevila se jedna fotka a video, který dala Sel na instagram. Fotka je z minulý noci, kdy byla s kamarádkami. :)
Selena with  friends last night
A video přidala Selena sama a je na něm s jejím kamarádem gwenym a zpívají společně jednu písničku.. :) Selena k tomu napsala: @selenagomez: skoro@gwenysloco....skoro.

VIDEO ZDE!

a před asi necelou minutou přidala selena další novou fotku na instagram! :) Je ještě z premiéry Behaving Badly a napsala k tomu:@ninezeroone dámy zabije ji.Díky, že mě cítíš chladněji než já. ☺ Jen nechápu co tím myslela... :D

Nat Wolff o Seleně

1. srpna 2014 v 20:38 | Dodo |  EXTRA
Nat Wolf, který hrál se Selenou ve filmu Behaving Badly o Sel mluvil s novináři na premiéře.
O společném koncertu pro UNICEF:
"Snažily jsem se najít čas, aby jsme spolu zašli do studia."
O Seleně a o něm:
"Když jsem vyrůstal,tak jsem o ní vždycky véděl. Měli jsme stejnýho agenta, a já jsem vždycky slýchal, jakej skvělý člověk to je. Potkal jsem ji, když mi bylo asi 13. Je to opravdu úžasná herečka a skvělý člověk. Byla radost s ní pracovat. Já jsem hrál na Nickelodeonu a ona na Disney a myslím že naše show(seriály) hodně mezi sebou soutěžili, když jsem byli mladší."
O točení a jaká je:
"Selena a já jsem zažily spoustu legrace při natáčení naších scén. Je to opravdu solidní herečka a dobrý komik. Opravdu dobře se zajímá o své fanoušky a její slávu. Nikdy jsem nepotkal tak slavného jako je ona, musí to být pro ňu těžké.Všude kam jste na ni čekají davy lidí a křičí na ni,chtějí s ní mít fotku a její podpis. Mnoho z těch kluků, nejsou moc hezčí, ale jí je opravdu dobře s nima. Bylo by pro ňu snadné být blbcem, ale ona taková není. Hodně jsem se toho od ní naučil, když jsem natáčeli."

KOPÍROVAT SE ZDROJEM! MŮJ VLASTNÍ PŘEKLAD!

Candid-31.7.2014

1. srpna 2014 v 18:42 | Dodo |  2014-c
Selena včera šla na ňákou pracovní schůzku. Paps ju zase vyčmuchali a přinášejí nám plno fotek.. :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Instagram-29.7-31.7.2014

1. srpna 2014 v 16:56 | Dodo |  INSTAGRAM
Fotky z instagramu za uplnynulé dny.. :)
@Lachiebuch: #behavingbadly Jsem nevychovaní myslím #selenagomez #natwolff #timgarrick
Aw, myslím že byla legrace, Snažil se mě držet u tetování. Neptej se. Můj Nat! ale chybí mi Alex. Ahoj Alex!
@drbach98: Selena Gomez na Muzikálu. :)

Premiere BEHAVING BADLY-VIDEOS

1. srpna 2014 v 16:37 | Dodo |  VIDEOS
Z premiéry Behaving Badly se objevilo celkem hodně videíí.. :) Já sem se na ně ještě nedíval, ale jsou to videa prostě z koberce.. :)

Premiéra Behaving Badly-L.A 29.July 2014

1. srpna 2014 v 16:35 | Dodo |  ~APPEARANCE{2014}
Objevilo se spoustu fotek z premiéry seleny nového filmu "Behaving Badly", která je konala Úterý 29.Července v L.A. Seleně ale i ostaním to tam moc slušelo! ;) Fotky jsou z koberce,odchodu a taky s fanoušky.. :) Fotek je vážně hodně a proto je dám všechny do jednoho článku.. ;)
FOTKY NAJDETE V KDYŽ KLIKNĚTE NA CELÝ ČLÁNEK ;)